VIDEO Vaha ga nije želio: Ziyech zabio sjajan gol s centra u pobjedi Maroka

FILE PHOTO: Morocco
1/3
17.11.2022.
u 19:16

Potez utakmice dogodio se u 29. minuti kada je fantastičan pogodak postigao Hakim Ziyech, jedan od najjačih aduta Maroka. Bio je Ziyech malo u svojoj polovici terena te je dalekometnim i super preciznim udarcem oduševio sve na tribinama i pogodio za 2-0 svoje reprezentacije.

Nogometaši Maroka, prvi suparnici Hrvatske na skorašnjem Svjetskom prvenstvu, pobijedili su Gruziju 3-0 u prijateljskom dvoboju koji je odigran u Sharjahu.

Marokancima nije trebalo dugo kako bi poveli pa je tako u petoj minuti suparničku mrežu zatresao Youssef En-Nesyri, napadač Seville.

Video gola pogledajte OVDJE

U nastavku utakmice Maroko je u mirnom ritmu čuvao loptu i vodstvo, a u 72. minuti je postigao novi pogodak. Zbog igranja rukom Kvirkelije u svom šesnaestercu dosuđen je jedanaesterac za Maroko, a Boufal je topovski pogodio pod gredu za 3-0.

SP KATAR: DETALJAN VODIČ - RASPORED I SATNICA SVIH UTAKMICA

Maroko i Hrvatska otvaraju Svjetsko prvenstvo međusobnom utakmicom 23. studenoga (11 sati), dok će u skupini F Maroko nakon toga igrati protiv Belgije (27.11.) i Kanade (1.12.).