Medveščak upisao 23. uzastopni poraz, ovaj put bolji je bio Innsbruck

Medveščak
1/5
26.01.2019.
u 21:45

Hokejaši Medveščaka izgubili su 23. uzastopnu utakmicu u EBEL-u, u Domu sportova bolji je s 5-3 (2-2, 2-0, 1-1) bio Innsbruck, ali "medvjedi" su u subotu barem prekinuli niz od četiri utakmice bez postignutog pogotka

Medveščak je čak i poveo golom Ivana Jankovića (2:49), no ta je prednost trajala samo 2:36 minuta, a Janković (12:53) je svojim drugim golom poravnao na 2-2 sredinom prve trećine. Nažalost, u nastavku utakmice su gosti iz Innsbrucka ipak došli do pobjede. Luka Mikulić (59:46) je 14 sekundi prije kraja tek ublažio poraz Medveščaka.

Medveščak je s 21 bodom uvjerljivo posljednji na ljestvici, dok je Innsbruck deveti s 58 bodova. Vode Vienna Capitalsi s 81 bodom.