Dario Šarić upisao još jedan double-double, Bogdanović opet skroman

Dario Šarić
03.12.2019.
u 09:41

Phoenix Suns su u gostima sa sa 109-104 svladali domaće Charlotte Hornetse, a Šarić je u 32 minute zabio 16 koševa (šut iz igre 5/11, trice 1/5) te dodao tome deset skokova, dvije asistencije i jedan blok.

Dario Šarić je sinoć u pobjedi svojih Phoenix Sunsa upisao još jedan double-double, dok je Bojan Bogdanović opet bio skroman u porazu svojih Utah Jazza, a Dragan Bender je 12. uzastopnoj pobjedi Milwaukee Bucksa pridonio s tri koša.

Kelly Oubre Jr., koji je  je utakmicu završio sa 23 koša, pogodio je dvije trice u zadnjoj minuti za pobjedu Phoenixa. I Devin Booker je zabio23 koša za Phoenix. Najbolji pojedinac Charlotte bio je Marvin Williams sa 22 ubačaja.

Utah Jazz su upisali još jedan poraz, kod kuće su ih sa 103-94 pobijedili Philadelphia 76ers. Bojan Bogdanović je drugu večer zaredom imao skroman učinak, u 33 minute na terenu je zabio devet koševa (šut iz igre 3/11, trice 1/5) uz dva skoka. Najbolji strijelac Utaha bio je Rudy Gober sa 27 koševa i 12 skokova.

Philadelphiju je predvodio Tobias Harris sa 26 poena i devet skokova, dok je Al Horford dodao 17 koševa.

Milwaukee Bucks su na svom terenu sa 132-88 nadigrali New York Knickse i to im je 12. pobjeda zaredom, a Giannis Antetokounmpo je zabio 29 koševa i ugrabio 15 skokova. Antetokounmpou je to 20. double-double u 21 utakmicu. Dragan Bender je odigrao 13 minuta za Milwaukee i u tom je vremenu zabio tri koša (šut iz igre 1/1) te upisao jedan skok, jednu asistenciju i jedan blok.

Julius Randle je predvodio Knickse sa 19 koševa, ali preostala četiri startera New Yorka- Kevin Knox, Taj Gibson, RJ Barrett i Dennis Smith Jr. - su ubacili svaki po 18 koševa.

Charlotte Hornets - Phoenix Suns       104-109
(Dario Šarić je odigrao 32 minute za Phoenix, zabio je 16 koševa i upisao deset skokova, dvije asistencije i jedan blok)
Philadelphia 76ers - Utah Jazz         103-94
(Bojan Bogdanović je odigrao 33 minute za Utah, zabio je devet koševa i upisao dva skoka)
Atlanta Hawks - Golden State Warriors  104-79
Memphis Grizzlies - Indiana Pacers     104-117
Milwaukee Bucks - New York Knicks      132-88
(Dragan Bender je odigrao 13 minuta za Milwaukee, zabio je tri koša i upisao jedan skok, jednu asistenciju i jedan blok)
Sacramento Kings - Chicago Bulls       106-113