City iščupao pobjedu, Bournemouthu nije pomogao ni spektakularan gol

1/14
26.08.2017.
u 15:48

City je svladao Bournemouth nakon preokreta.

Manchester City iščupao je pobjedu na gostovanju kod Bournemoutha (2:1) u trećem kolu Premiershipa.

Građani su do pobjede došli u sedmoj minuti sudačke nadoknade kada se udarac Sterlinga sretno odbio do mreže domaće momčadi.

Bournemouth je u vodstvo došao sjajnim golom već u 13. minuti. Branič Daniels dočekao je loptu na rubu šesnaesterca, opalio iz voleja i zakucao je pod gredu. No, samo osam minuta kasnije Gabriel Jesus je izjednačio nakon lijepe akcije Cityja.

City sada ima sedam bodova, dok je Bournemouth izgubio sve tri utakmice.