Objavljeno vijesti danas: 157
LIGA PRVAKA

Dinamo nakon poluvremena za zaborav proigrao i osigurao prolaz

31.07.2018. u 20:52

Dinamo je u Beershebi odigrao 2:2 protiv Hapoela u uzvratnoj utakmici drugog pretkola Lige prvaka te tako s ukupnih 7:2 izborio prolazak dalje.

Nije dobro počelo za modre jer Izraelci su poveli već u 15. minuti kada je nakon udarca iz kuta pogodio Ogu.

Stisnuo je Hapoel Dinamo, tražili su drugi gol, a do njega su stigli u 34. minuti kada je nakon brzo napada domaćina vlastitu mrežu zatresao Stojanović.

Hapoel Dinamo
1/11

Nastavak je ipak ponudio bolju igru modrih i povratak u samo pet minuta.

U 49. minuti Olmo je sjajno proigrao Budimira koji rutinirano iz blizine pogađa za 1:2. Samo pet minuta kasnije već je bilo 2:2, a ovog puta iz blizine je precizan bio Hajrović.

Taj gol potpuno je umrtvio utakmicu pa su modri mirno priveli utakmicu kraju.

Dinamo je tako izborio treće pretkolo gdje će igrati s boljim iz susreta Astane i Midtjyllanda. Kazahstanci će u srijedu u Danskoj braniti 2:1 iz prve utakmice.