Objavljeno vijesti danas: 141
NLB LIGA U dvoboju 6. kola košarkaši Zadra poraženi su u Vršcu od srpskog Hemofarma sa 87:81

Zadar izgubio od Hemofarma

01.11.2008.
u 22:10

Košarkaši Zadra su upisali drugi poraz u 6. kolu regionalne NLB lige. Hemofarm je bio bolji 87-81, makar je hrvatska momčad vodila velikim dijelom utakmice...

Nako što su dobili prvu četvrtinu 30-22 Zadrani su održavali prednost sve do posljednjih deset minuta kada su potpuno popustili u obrani i dozvolili domaćinu da u zadnjoj četvrtini napuni njihov koš sa 24 poena. Istovremeno su stali u napadu (13 poena) i tako je Zadar nakon poraza u Beogradu od Partizana pao i u Vršcu.

Najbolji je kod Zadra bio Malik Dixon koji je ubacio 22 poena uz pet asistencija. Marlon Garnett je dodao 15, a Todor Gečevski 10 koševa uz 14 skokova.