Objavljeno vijesti danas: 5
LOŠE IGRALI

Srpski izbornik urlao na svoje igrače: Koji vam je k****, bre? Svi ste mlohavi!

Beograd: Završne priprema vaterpolo reprezentacije Srbije pred odlazak na Svjetsko prvenstvo
Dusan Milenkovic
21.06.2022.
u 22:12

Srbija je nakon tri četvrtine imala tek jedan pogodak prednosti i izgledala prilično neuvjerljivo u bazenu. Sredinom druge četvrtine SAD je čak poveo 7:6 što je razljutilo izbornika Savića jer je Srbija svakako jedan od favorita za osvajanje naslova svjetskog prvaka.

Vaterpolska reprezentacija Srbije u prvom je nastupu na Svjetskom prvenstvu u Mađarskoj pobijedila reprezentaciju Sjedinjenih Američkih Država 17:13. Iako završni rezultat pokazuje da je to bila sigurna pobjeda Srbije, susret nije išao u onom smjeru kako je to zamislio njihov izbornik Dejan Savić.

Savić je potom pozvao minutu odmora, koja za srpske vaterpoliste nikako nije bila minuta "odmora" jer je izbornik počeo urlati:

- Koji vam je k**** bre? Svi ste mlohavi, bre! Nastavljamo da primamo golove iz igre. Koji vam je k****, bre? Svi ste mlohavi! Znate koji su vam to pokreti? Nja-nja, nja-nja - slikovit je bio i nastavio:

- Dajte, bre! Sad kad uđete, oću da vidim sve četiri metra sprinta!

Uspio je u svom naumu razbuđivanja momčadi. Nakon toga su bolje zaigrali i Srbija je do kraja susreta došla do pobjede 17:13.