Osijek - Slaven
1/3
03.03.2019.
u 19:29

Gosti su od 28. minute igrali s igračem manje, drugi žuti, odnosno crveni karton dobio je Goda

U susretu 23. kola Prve HNL u Gradskom vrtu nogometaši Osijeka i Slaven Belupa igrali su 1:1 (1:0).

U 5. minuti domaćin je poveo pogotkom Marića, a u 86. minuti Lima je izjednačio na 1:1. Gosti su od 28. minute igrali s igračem manje, drugi žuti, odnosno crveni karton dobio je Goda.

U završnici utakmice Slaven je bio mnogo opasniji i mogao je Osijeku uzeti sva tri boda.

Pred 3.000 gledatelja na stadionu Gradski vrt sudio je Pajač iz Svetog Ivana Zeline.

Treći Osijek sada ima 41 bod, tri manje od druge Rijeke, a četiri više od četvrte Lokomotive, dok je Slaven Belupo sedmi s 22 boda, jednim više od osmog Intera iz Zaprešića. Vodeći je Dinamo s 58 bodova.