Objavljeno vijesti danas: 138
Hajduk - Anderlecht 1:0
Povratak na članak

Poljud se dimio, Vukušić matirao

Hajduk je pobijedio Anderlecht (1:0) pogotkom Ante Vukušića u 95. minuti pred punim Poljudom u susretu 2. kola skupine G Europske lige.

Komentari 44

HR
hrvatin
04:52 01.10.2010.

Vukusica u reprezentaciju,a ne sammira.Ma koji sammir,da je valjao igrao bi za brazil.Vukusic i Strinic legende.

21:00 30.09.2010.

Cestitke Hajduku.....Sve u svemu gledljiva utakmica.lijepo navijanje do deset minuta pred kraj.... Ma nemozete vi bez *..............anja ,a da ga ne napravite... Jos koju minutu duze i sudac je moga da prekine utakmicu.... Bravo za vase \"Seljacine \" (Torcidu )) sa juga... Vidimo kako ce Uefa reagirati....

VL
Avatar OHJOOOOOOJ
OHJOOOOOOJ
21:01 30.09.2010.

Ajd baš mi je drago za Hajduk! Neka i Dinamo napravi nešto i svi neka idu dalje. Finale: Dinamo Hajduk :)

VL
Avatar sizif
sizif
21:02 30.09.2010.

B R A V O!!! Za igrače koji su ostvarili veličanstvenu pobjedu nad boljim suparnikom! A torcidi pravi hajdukovac poručuje J E B E M V A M M A T E R divljačku i primitivnu... Opet ste odmagali Hajdukuduku i opet kad je Hajduk počeo dominirati... Fuj gadovi.......................

VL
OB
-obrisani-
23:44 30.09.2010.

svaka cast hajduku i torcidi....´poljud je zasluzio utakmice hrvatske reprezentacije

VL
JA
jasijen
23:50 30.09.2010.

Svaka cast,,,vjera cini cuda,,,iskrene cestitke,,nogometasima,,navijacima,,simpatizerima i onim sto su se obradovali zbog ove pobjede iako nemaju pojma o nogometu,,bravo!!

VL
BU
budisvoj
00:02 01.10.2010.

čovjek poželi umrijeti nakon ovog doživljaja...pobjeda....torcida.....peku ribu usred grada...sombrero....špaco.....sunce.....kratke hlače...a mi se na sjeveru smrzavamo...svatko bi platio račun za ovakvu priču....jedna je hrvatska..

19:30 30.09.2010.

Poklepoviću vadi Sharbinija, pa momak nezna loptu uštopat!!

22:02 30.09.2010.

Ruke ćemo skupa za bile dići, ko jedno srce - za Hajduk ćemo biti. Bila i plava skladna je boja to je simbol majstora s mora.

vidimškoj

OCJENA: 0 30.09.2010. u 21:00h luena 1 je napisao/la: Cestitke Hajduku.....Sve u svemu gledljiva utakmica.lijepo navijanje do deset minuta pred kraj.... Ma nemozete vi bez *..............anja ,a da ga ne napravite... Jos koju minutu duze i sudac je moga da prekine utakmicu.... Bravo za vase \"Seljacine \" (Torcidu ) sa juga... Vidimo kako ce Uefa reagirati.... +++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Hvala Luena ali ko može ovu atmosferu platit.