Pjaca zabio za Schalke nakon samo 16 minuta!

Marko Pjaca
21.01.2018.
u 19:16

Pjaca je odlično oslobodio svojeg čuvara i onda tukao desnom nogom. Tschauner je dirao loptu, no ona je ipak završila u mreži.

Marko Pjaca prvi je put zaigrao u početnom sastavu Schalkea i odmah zabio gol. Za to mu je trebalo samo 16 minuta igre.

Dogodilo se to u domaćoj utakmici s Hannoverom u 19. kolu Bundeslige koja je završila 1:1. Pjaca je odlično oslobodio svojeg čuvara i onda tukao desnom nogom. Tschauner je dirao loptu, no ona je ipak završila u mreži.

No, Pjacin pogodak nije bio dovoljan za pobjedu domaćina, buduči da je u 86. minuti Niclas Fuellkrug donio remi Hannoveru.

Podsjećamo, Pjaca je ove zime stigao iz Juventusa na posudbu nakon što se oporavio od teške ozljede.