Objavljeno vijesti danas: 72
PETKOVIĆ SRUŠEN

Kako je moguće da se VAR na ovo nije oglasio: Hrvatska oštećena za jedanaesterac?

KATAR 2022 - Susret Hrvatske i Japana u osmini finala Svjetskog prvenstva u Kataru
1/5
05.12.2022.
u 17:38

Kod zaostatka Hrvatske 0:1, Bruno Petković je u 50. minuti pao nakon jednog ubačaja Barišića, no sudac je samo pokazao da se ustane napadač Dinama.

Hrvatska u ovim trenucima na Svjetskom prvenstvu u Kataru s Japanom igra utakmicu osmine finala. Kao što se i očekivalo, gledamo vrlo tvrdu utakmicu. Japance je u vodstvo doveo Maeda u 43. minuti, a izjednačio je Perišić početkom drugog dijela.

A kod zaostatka Hrvatske 0:1, Bruno Petković je u 50. minuti pao nakon jednog ubačaja Barišića, no sudac je samo pokazao da se ustane napadač Dinama.

Iako je situacija bila sporna, nije se aktivirao ni VAR tako da je susret nastavljen. Situaciju pogledajte OVDJE