Hrvatska u Puli svladala Estoniju, dva pogotka Vukušića

\'Postira.29.05.2011. Tetovaze hrvatskih reperenzativaca. Ante Vukusic. Photo: Ivo Cagalj/PIXSELL\'
Ivo Cagalj/PIXSELL
14.11.2011.
u 18:56

Hrvatska nogometna reprezentacija, igrači do 21 godine, u 5. kolu kvalifikacija za EP 2013. pobijedila je Estoniju s 4:0 (2:0)

Na stadionu "Aldo Drosina" u Puli kockasti su poveli golom napadača Splita Duje Čopa u 14. minuti, a u 42. je rezultat povisio Hajdukov napadač Ante Vukušić. Za 3:0 u 75. minuti zabio je Arijan Ademi, a konačnih 4:0 u 81. minuti drugim golom postavio je Vukušić.

Poredak: Španjolska 12 bodova (4 utakmice), Švicarska 10 (4), Hrvatska 6 (5), Gruzija 3 (5), Estonija 1 (4).