Objavljeno vijesti danas: 80
21.06.2018. u 15:52
Opet je zabio Mile Jedinak, bivši igrač Varteksa

U susretu 2. kola C skupine SP u četvrtak su u Samari nogometaši Danske i Australije odigrali 1-1 (1-1).

Prva šansa na utakmici urodila je pogotkom, i to za Dansku. Nakon lijepe akcije najbolji danski nogometaš Christian Eriksen u 7. minuti odličnim udarcem sa 14 metara trese mrežu.

Australija je poravnala u 38. minuti iz penala, a siguran realizator bio je australski Hrvat i kapetan reprezentacije Mile Jedinak, koji je bio strijelac iz penala i u porazu 1-2 od Francuske.

U drugom susretu C skupine u 17 sati u Jekaterinburgu sastaju se Francuska i Peru.

Kraj
90' (Kraj)

Gotova je utakmica, Danska i Australija odigrale su 1:1. Da je Danska pobijedila, već se danas moglo dogoditi da znamo sudionike osmine finala. No, ovako su stvari kompliciranije

90'

Igrat će se tri minute sudačke nadoknade

87'

Obećavajuća akcija Danske u završnici, ali ju je upropastio Delaney

76'

Leckie se zabio među nekoliko igrača Danske i uspio pucati, ali Schmeichel to brani

Zamjena
69' (Zamjena)

Kod Danske je igru napustio Jorgensen, a zamijenio ga je Cornelius. Kod Australije je igru napustio Kruse, a zamijenio ga je Arzani...

60'

Nakon one prilike Danske, gledamo susret bez pravih prilika. Ali, moramo istaknuti da Australci danas uopče ne izgledaju loše...

51'

Dobra akcija Danske, Sisto je bio u prilici, ali njegov pokušaj je blokiran

46'

Počelo je drugo poluvrijeme utakmice

Poluvrijeme
POLUVRIJEME (Poluvrijeme)

Kraj prvog poluvremena, rezultat je 1:1.

45'

Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade.

Gol
38' (Gol)

Gol za Australiju! Siguran s bijele točke je Mile Jedinak, čovjek koji je nekada igrao u Varteksu.

Prekid
37' (Prekid)

Jedanaesterac za Australiju! Poulsen je igrao rukom, a sudac nakon pregleda snimke pokazao na bijelu točku. To je Poulsenu drugi jedanasterac kojega je napravio na SP-u i usput je dobio žuti karton.

24'

Nova prilika za Dansku! Dalsgaard je ubacio u šesnaesterac, Poulsen je bio najbrži i tukao glavom, ali je promašio čitavi gol.

20'

Australci su se malo pribrali nakon primljenog gola, ali zasad ne mogu stvoriti ozbiljiju priliku. Igraju uglavnom na svojoj polovici i na sredini terena.

Gol
7' (Gol)

Gol za Dansku! Zabio je Eriksen iz voleja!

1'

Počela je utakmica.

Raspored

Danas su na rasporedu tri odlične utakmice, a vrhunac je ona navečer između Hrvatske i Argentine

0'
Uvod

U drugom kolu skupine C Svjetskog prvenstva sastaju se Danska i Australija. Danci su u prvoj utakmici pobijedili Persu s 1:0 i imaju tri boda, dok je Australija izgubila od Francuske.

U ovoj skupini već bi se danas moglo znati tko ide dalje, ali pod uvjetom da Danska i Francuska upišu pobjede. No, moglo bi se i sve zakomplicirati.

Zbog toga pratite utakmice s nama, saznajmo kakav će biti rasplet skupine koja se u drugom krugu križa s našom.