Zadar
1/6
16.11.2015.
u 23:15

Sjajnu utakmicu u sastavu Zadra odigrao je Ante Delaš sa 27 koševa u pobjedi 65:61

Košarkaši Zadra u susretu su desetog kola regionalne ABA lige svladali Partizan sa 65:61 (21:14, 15:14, 15:23, 14:10) u dvorani Krešimira Ćosića pred 6000 gledatelja.

Sjajnu utakmicu u sastavu Zadra odigrao je Ante Delaš sa 27 koševa, dok je Kevin Jones ubacio 16 za Partizan.

Zadar je velikom borbenošću držao kontrolu utakmice od samog početka do kraja prvog poluvremena. Ipak, u trećoj četvrtini Partizan je prvenstveno preko Jonesa uspio preokrenuti rezultat i povesti sa 51:46, ali tada je Delaš uspio s pet koševa vratiti utakmicu u egal. U četvrtu četvrtinu Partizan je krenuo serijom 6:0, ali uslijedio je odlučni odgovor Zadra od 11:2 kojom je stigao do vodstva 62-59 koje je uspio i sačuvati.

Nakon deset kola Zadar ima po pet pobjeda i poraza, dok je Partizan na omjeru 3-7.