Zadar pretrpio četvrti poraz

KK Zadar
21.10.2018.
u 20:14

Košarkaši Zadra u 4. su kolu regionalne ABA lige pretrpjeli i četvrti poraz izgubivši na vlastitom parketu od Mornara iz Bara sa 83-93 (27-18, 16-29, 18-20, 20-26).

Zadrani su dobro otvorili utakmicu, no već u drugih 10 minuta gosti iz Crne Gore su preuzeli kontrolu rezultata, a u trećoj četvrtini je Mornar uspio izgraditi i prednost od 10-ak koševa. Ipak, Zadar se uspio primaknuti na samo tri poena razlike (71-74) sredinom četvrte četvrtine, ali potom je uslijedila gostujuća serija od 13-0 koju je s dvije trice pokrenuo Antabia Waller kojom je pitanje pobjednika bilo riješeno.

Malcolm Grant je sa 22 koša bio najefikasniji u sastavu Zadra, Luka Božić je dodao 19 poena, dok je Waller sa 19 ubačaja predvodio Mornar.

Nakon četiri odigrana susreta Zadar je na omjeru pobjeda i poraza 0-4, a Mornar na 2-2.