Objavljeno vijesti danas: 2
Igrači do 21 godine

Bišćanovi izabranici sjajno krenuli, pa stali i izgubili protiv Čeha

18.11.2019. u 19:51

Mlada hrvatska reprezentacija podbacila je u Velikoj Gorici i zakomplicirala svoju situaciju u skupini 4. U kvalifikacijskoj utakmici za EP za igrače do 21 godine mladi vatreni izgubili su protiv Čeha s 1:2.

Bišćanovi izabranici poveli su u 30. minuti pogotkom Ivanušeca, a izjednačio je u 39. minuti Krejči. Naša reprezentacija je u drugom poluvremenu igrački pala što su gosti iskoristili.

U-21, hrvatska nogometna reprezentacija
1/14

Česi su do rezultatskog preokreta stigli u 72. minuti kada je zabio Bucha nakon kiksa naše obrane.

U sudačkoj nadoknadi Bradarić je dobio crveni karton zbog udaranja suparnika. Za mladu reprezentaciju je igrao Josip Brekalo.

Nakon poraza u Šibeniku od Škotske (1:2), mladi vatreni izgubili su i protiv Češke te ostali na šest bodova. Hrvatska je u gostima pobijedila San Marino (0:7) i Litvu (1:3).

U skupini vode Česi s 11 bodova iz pet utakmica, ispred Grčke (10) i Škotske (8).

Hrvatska je četvrta sa šest bodova iz četiri susreta, a iza su Litva (4) i San Marino bez bodova.