Jakoliš je očistio loptu s gol-crte!

90'

Igrat će se šest minuta nadoknade.

88'

Gol za Hajduk! Stanko Jurić je zabio glavom i dao nadu Hajduku da danas neće izgubiti.

86'

Nove izmjene kod Hajduka. Atanasov i Kreković umjesto Gyursca i Caktaša.

82'

Nove promjene kod Dinama. Izlaze strijelac Oršić i Dilaver, ulaze Tolić i Theopile.

74'

Najbolja prilika za Hajduk u drugom dijelu. Vušković je tukao glavom, ali je Livaković to odlično obranio.

69'

Još jedna promjena kod Dinama. Gojak umjesto Jakića.

67'

I Zoran Mamić radi dvije izmjene. Gavranović i Ivanušec umjesto Petkovića i Majera.

56'

Hari Vukas je napravio dvije izmjene. Jakoliš i Dolček umjesto Todorovića i Nejašmića.

54'

Dinamo nastavlja pritiskati, moglo je sada biti 3:0. Petković je ostavio loptu za Majera čiji je udarac dobro obranio Posavec.

53'

Jradi je tukao s 20-ak metara, Livaković to hvata.

50'

Gol za Dinamo! Oršić je zabio sjajan gol. Prošao je po lijevoj strani, nitko od igrača Hajduka nije ušao u blok, a ofenzivac Dinama dalekomentnim je šutom pogodio rašlje gola Posavca.

49'

Prilika za Dinamo! Petković je tukao s 10-ak metara nakon brze akcije gostiju, no Posavec to odlično brani.

46'

Počeo je nastavak.

45'

Kristijan Jakić sada je mogao povećati vodstvo Dinama. Posavec je loše boksao loptu, a Jakić pokušao škaricama, no nije bio precizan.

45'

Bebek je pokazao na jedanasterac nakon starta na Diamantakosu, no pomoćni sudac je pokazao da je ranije bilo zaleđe tako da je Dinamo dobio loptu.

45'

Igrat će se četiri minute nadoknade.

42'

Gol za Dinamo! Lijepa akcija modrih koji su iskoristili jednu od svojih rijetkih prigoda. Majer je dobio loptu, dao lijevo za Oršića koji je s pet metara na drugoj vratnici pronašao Kastratija, a ovom nije bio problem pogodio praznu mrežu.

40'

Evo prvog žutog kartona na utakmici. Stojanović je srušio Caktaša, a Bebek mu pokazao opomenu.

34'

Ademi je dobro skočio i tukao glavom s desetak metara. Lopta je prošla uz vratnicu Hajdukova gola.

29'

Najbolja prilika za Dinamo. Kastrati je dao za Petkovića koji je tukao iskosa, no Posavec brani.

26'

Sada je Gyurcso tukao iz slobodnog udarca. Bila je to dobra pozicija, ali je i on pogodio vanjski dio mreže.

25'

Hajduk je zasad bolji. Ima tri šuta u okvir, a Dinamo još nije uputio udarac u okvir gola Posavca.

24'

Diamantakos je dobro primio loptu pa snažno opalio, ali je pogodio vanjski dio mreže.

23'

Nejašmić je tukao s desetak metara, no prošlo je pored vrata.

20'

Oršić je pucao s 20 metara, a njegov je udarac blokirao Jradi. Dinamovci su tražili jedanasterac, Bebek je dugo gledao snimku i zaključio da je ruka bila uz tijelo i da nema penala.

11'

Opet Diamantakos. Grk je tukao ljevicom, no Livaković hvata loptu koja je išla po tlu.

7'

Evo prve ozbiljnije situacije na utakmici. Nakon slobodnog udarca Jradi je tukao s 18 metara, ali je to netko dirao i završilo je u korneru. Nakon toga je Diamantakos pokušao glavom, no slabo.

1'

Ivan Bebek je dao znak i utakmica je počela!

Pogledajte zagrijavanje igrača Hajduka.

Objavljuje HNK Hajduk Split u Subota, 12. rujna 2020.

Šteta samo što se susret na Poljudu zbog opasnosti od širenja koronavirusa igra pred praznim tribinama. No, i to bi se uskoro moglo promijeniti pa bi se utakmice HNL-a igrale pred trećinom kapaciteta stadiona.

LJESTVICA

Ovo je trenutačni poredak u HNL-u.

Tablice omogućuje SofaScore LiveScore

DINAMO

Sastav Dinama: Livaković, Stojanović, Dilaver, Gvardiol, Leovac, Ademi, Jakić, Majer, Kastrati, Oršić, Petković

Klupa: Ljubić, Kreković, Jakoliš, Mujakić, Atanasov, Brnić, Dolček, Tahiraj, Pršir

HAJDUK

Za Hajduk će igrati: Posavec, Todorović, Dimitrov, Vušković, Čolina, Nejašmić, Jurić, Caktaš, Jradi, Gyurcso, Diamantakos.

Poznati su i sastavi na koje su se odlučili treneri Hari Vukas i Zoran Mamić.

Ovo je susret 4. kola HNL-a koji se zbog opasnosti od koronavirusa igra pred praznim tribinama. Glavni sudac je Ivan Bebek.