Objavljeno vijesti danas: 3
03.04.2018. u 22:36
U Torinu je madridski Real pobijedio Juventus s 3:0, a Bayern je u gostima nadigrao Sevillu s 2:1

U prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka u Torinu madridski Real pobijedio je Juventus s 3:0, dva pogotka zabio je Cristiano Ronaldo (3' i 64') te Marcelo (72'). Uzvrat je 11. travnja u Madridu.

Luka Modrić igrao je do 82. minute za Real kada ga je zamijenio Mateo Kovačić, dok je Mario Mandžukić za Juventus u igru ušao u 69. minuti.

Cristiano Ronaldo
1/14

U drugom susretu Bayern je u gostima pobijedio Sevillu s 2:1.

Madriđani su do prednosti došli na samom početku utakmice. Već u 3. minuti Cristiano Ronaldo zatresao je Buffonovu mrežu nakon Iscova ubačaja s lijeve strane.

Ovo je Realovu napadaču bio najbrži pogodak u Ligi prvaka. Juventusova vratarska legenda ponovno neće mirno spavati.

– Imao sam sreću da igrati protiv Brazilca Ronalda, protiv Zlatana Ibrahimovića, no Cristiano Ronaldo skida rekord za rekordom i stalno me zadivljuje. Kad znam da ću se suočiti s Ronaldom, noćima ne spavam – kazao je kapetan Juventusa Buffon uoči utakmice i kao da je znao da će mu Portugalac ponovno zabiti i srušiti još jedan rekord.

Naime, Cristiano Ronaldo postao je prvi igrač u povijesti Lige prvaka koji je postigao barem jedan pogodak u deset utakmica u nizu (15 ukupno).

Juventus se pokušavao oporaviti od šoka, ali njihovi napadi bili su bez konkretne završnice. Prvu odličnu priliku domaća momčad imala je u 23. minuti kada je nakon Dybalina ubačaja, Higuain skrenuo loptu, ali je Realov čuvar mreže Navas čudesno obranio.

Bila je to najbolja prilika za Juventus u prvom poluvremenu. Treba izdvojiti i pokušaj Kroosa iz 43. minute kada je s 18 metara pogodila u gredu.

U 50. minuti Cristiano Ronaldo bio je blizu i drugog pogotka, ali je njegov pokušaj prošao kraj Buffonovih vrata. No 14 minuta poslije Portugalac je zabio svoj drugi pogodak na utakmici i to škaricama. Bio mu je to 39. gol ove sezone i najbolji je strijelac iz svih liga petice.

Od 66. minute Juventus je igrao s igračem manje. Drugi žuti, odnosno crveni karton dobio je Dybala.

U 72. minuti Marcelo je nakon asistencije Cristiana Ronalda zabio za 3:0. U 87. minuti Mateo Kovačić je pogodio gredu s vrha šesnaesterca.

Juventus
0-3
Real Madrid
C. Ronaldo 3', 64', Marcelo 72'
Liga prvaka, 20.45, Torino
Kraj
90' (Kraj)

Kraj utakmice u Torinu. Madridski Real je  pobijedio Juventus s 3:0, dva pogotka zabio je Cristiano Ronaldo (3' i 64') te Marcelo (72). U drugoj utakmici Bayern u gostima nadjačao Sevillu s 2:1.

Žuti karton
88' (Žuti karton )

Kovačić je dobio javnu opomenu.

87'

Kovačić je pogodio gredu.

85'

Cristiano Ronaldo je pucao preko vrata. Bila je to dobra prilika da Portugalac zabije hat-trick!

Zamjena
82' (Zamjena)

Mateo Kovačić je zamijenio Luku Modrića.

72'

Bayern kod Seville vodi s 2:1.

Gol
72' (Gol)

Gooool! Real vodi protiv Juventusa s 3:0. Strijelac je bio Marcelo nakon asistencije Cristiana Ronalda.

Zamjena
69' (Zamjena)

Mandžukić je ušao umjesto Asamoaha.

Drugi žuti karton
66' (Drugi žuti karton )

Dybala je dobio drugu javnu opomenu, odnosno crveni karton.

Gol
64' (Gol)

Gooooool! Sjajan pogodak Cristiana Ronalda. Portugalska zvijezda škaricama je zabio za 2:0.

Zamjena
59' (Zamjena)

Lucas Vazquez je zamijenio Benzemu.

Žuti karton
55' (Žuti karton )

Sergio Ramos je srušio Dybalu i dobio žuti karton.

50'

Sjajna prilika za Real. Ronaldo je izašao pred Buffona, ali je pucao pored vrata.

46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

Poluvrijeme
45' (Poluvrijeme)

Završilo je prvo poluvrijeme u Torinu. Madridski Real nakon prvih 45 minuta vodi protiv Juventusa s 1:0. U 3. minuti strijelac je bio Cristiano Ronaldo. U drugoj utakmici Sevilla - Bayern 1:1.

Žuti karton
45' (Žuti karton )

Dybala je dobio žuti karton.

43'

Slobodan udarac za Juventus.  Dybala je pogodio u živi zid.

37'

Bayern je izjednačio protiv Seville (1:1). Ribery je pucao, ali je lopta od Navasa skrenula u mrežu.

36'

Sjajan prilika za Real. Kroos je opalio s 18 metara, a lopta je pogodila u gredu.

32'

Sevilla vodi protiv Bayerna s 1:0. Strijelac za domaću momčad bio je Sarabia.

Žuti karton
26' (Žuti karton )

Žuti karton je dobio Bentancur.

23'

Sjajna reakcija vratara Navasa. Nakon ubačaja Dybale, Higuain je skrenuo loptu, a Realov čuvar mreže čudesno je obranio. Juventus je bio blizu izjednačenja.

10'

Juventus se pokušava oporaviti od šoka, ali njihovi napadi su zasad bez konkretne završnici. Nešto ranije se Dybala našao u izglednoj prilici, ali je njegov udarac blokiran.

Gol
3' (Gol)

Goooool! Isco je s lijeve strane oštro ubacio na peterac, a Cristiano Ronaldo je s lakoćom zatresao vrata Buffona. Real vodi protiv Juventusa s 1:0.

1'

Počeo je susret u Torinu, a pratit ćemo i kretanje rezultata na drugoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka Sevilla - Bayern.

20.35

Večerašnju utakmicu u Torinu sudi Turčin Cuneyt Cakir.

20.30

Realovci su se dobro zagrijali za večerašnji spektakl u Torinu...

20.27

Prijateljski pozdrav Sergija Ramosa i Higuaina

20.25

Imao sam sreću da igram protiv Brazilca Ronalda, protiv Zlatana Ibrahimovića, no Cristiano Ronaldo skida rekord za rekordom i stalno me zadivljuje. Kad znam da ću se suočiti s Ronaldom, noćima ne spavam – kazao je kapetan Juventusa Buffon, kojega je Real Madrid izbušio u prošlosezonskom finalu Lige prvaka u Cardiffu (4:1).

20.10

Evo sastava i za drugu utakmicu četvrtfinala koja se igra na Pizjuanu,

Sevilla: Soria - Navas, Kjaer, Lenglet, Escudero - N'Zonzi, Pizarro - Sarabia, Vazquez, Correa, Ben Yedder

Bayern: Ulreich - Kimmich, Boateng, Hummels, Bernat - Javi Martinez, Vidal, THiago Alcantara - Muller, Ribery, Lewandowski

20.05

Cristiano Ronaldo voli zabijati Juventusu. Realov napadač je protiv Stare dame igrao pet utakmica i zabio sedam pogodaka.

20.00

Evo i sastava: Juventus: Buffon - De Sciglio, Barzagli, Chiellini, Asamoah - Douglas Costa, Khedira, Bentancur, Alex Sandro - Dybala, Higuain
Real Madrid: Buffon - De Sciglio, Barzagli, Chiellini, Asamoah - Douglas Costa, Khedira, Bentancur, Alex Sandro - Dybala, Higuain

19.45

Večeras se igraju prve utakmice četvrtfinala Lige prvaka. U Torinu Juventus igra protiv madridskog Reala, a Sevilla je domaćin Bayernu. Tijek utakmica pratite uživo na portalu Večernjeg lista.