1/3
25.05.2019.
u 22:19

U prvom susretu posljednjeg kola Istra 1961 je u Puli pobijedila Rudeš s 2:0

Susret posljednjeg, 36. kola, Prve HNL između Slaven Belupa i Rijeke, završio je neodlučeno 1:1 (0:0).

U utakmici bez natjecateljskog značaja Slaven Belupo je poveo u 57. minuti golom Karla Plantaka, a izjednačenje Rijeci donio je Maxwell Acosty u 64. minuti.

Utakmica je odigrana na Gradskom stadionu u Koprivnici ispred 700 gledatelja, a sudio je Dalibor Mlakar iz Zagreba.

U prvom susretu posljednjeg kola Istra 1961 je u Puli pobijedila Rudeš s 2:0. Istru čekaju kvalifikacije za ostanak u elitnom društvu protiv Šibenika, dok je Rudeš je i prije ovog kola ostao bez izgleda za prvoligaški spas i ovo mu je bio oproštaj od Prve HNL.

Nedjelja donosi veliki derbi između Dinama i Hajduka, te utakmice Osijek - Inter i Lokomotiva - Gorica.