18.08.2019.
u 21:52

Rijeka i Osijek podijelili su bodove (1:1) na Rujevici.

Rijeka i Osijek odigrali su 1:1 na Rujevici u petom kolu HNL-a.

Riječane je u 34. minuti u prednost doveo Antonio Čolak, no momčad Igora Bišćana nije izdržala do kraja.

U 86. minuti Mihael Žaper je pogodio za konačnih 1:1.

Rijeka je u posljednjoj minuti imala dvije odlične prilike, ali su Ivušić, a zatim i vratnica sačuvali osječki gol.

Dodajmo i da su se Riječani žalili na situaciju iz 55. minute kada je Lopa startao na Lončara koji se namještao na udarac, ali je sudac Strukan pokazao da nema jedanaesterca.

Treća Rijeka sada ima 10 bodova, tri manje od vodeće Dinama, a dva manje od drugog Hajduka, dok je Osijek četvrti s osam bodova, jednim više od pete Gorice.