Rijeka i Osijek podijelili su bodove (1:1) na Rujevici.

Komentari 11

CA
canon60
22:19 18.08.2019.

Zar to VL navija za Rijeku? Novinari bi u domaćem prvenstvu trebali biti neutralni.

VL
ZO
zoom
10:31 19.08.2019.

rijeka je mogla dobiti u zadnjim sekundama, ali i osijek par minuta prije toga....prema tome, sreće su imali jedni i drugi, i podjela bodova je 100% realna....nego, zašto nitko ne piše o nesuđenom čistom penalu za goricu kod 0:0 što bi za 180 okrenulo utakmicu kontra hajduka ??

10:33 19.08.2019.

sreće je imala rijeka jer da je osijek zabio još jedan gol pred kraj iz par šansi koje je imao, rijeka bi bila gotova

VL
Avatar rubinet
rubinet
14:46 19.08.2019.

Mislim kako je Hnk Rijeka bila sretna. Osijek je bio bliži pobjedi.

23:26 18.08.2019.

Glavno da je Hajduk dobija 6 žutih kartona, prije utakmice s mesarima, tako da se mesare pusti da kolju, i tako pobjede, a da Hajduk i tu dobije 3 žuta i da dinamo može doć igrat protiv rezervi... Već su ukrali prvenstvo!!!

VL
ST
sttipe
23:34 18.08.2019.

Po dosadašnjim iskustvima, Hajduka, nakon utakmice s Osjekom, budu 2 za bolnicu i pola godine oporavka.Rječani su "sritni" jer imaju suđenje ka dinamova grupa, pa ovi ne idu kramponima u facu, i ne lome noge, jer znaju da će im to protiv rjeke sudit.. Protiv Hajduka priznaju gol nakon đona u facu, unatoč vidljivim kramponima na licu Hajdukova golmana!!! I onda cvile kad takvom sucu neko dobaci da se gubi ća iz nekog Dalmatinskog grada!!! A nisu ga kući došli tražit !!!