Real teško preko Seville, incident na poluvremenu

'Real Madrid\'s Argentinian midfielder Angel di Maria celebrates after scoring during the Spanish league football match Real Madrid CF vs Sevilla FC on December 19, 2010 at the Santiago Bernabeu stadi
'PIERRE-PHILIPPE MARCOU'
20.12.2010.
u 10:14

Nogometaši madridskog Reala teškom su mukom uspjeli održati korak za vodećom Barcelonom. Na Santiago Bernabeuu sa 1:0 svladali su Sevillu pogotkom Angela di Marije u 77. minuti

Utakmicu je obilježilo čak 11 žutih i dva crvena kratona. Na poluvremenu je u tunelu umalo došlo do tučnjave dvaju stručnih stožera, no brzo su reagirali zaštitari i razdvojili dvije strane.

Ostali rezultati: Almeria - Getafe 2:3, Osasuna - Zaragoza 0:0, Malaga - Atletico Madrid 0:3. Poredak: Barcelona 43, Real Madrid 41, Villarreal 33, Valencia 28...

Dejan Lovren jako dobro odigrao je svih 90 minuta za Lyon u remiju (1:1) kod Marseillea. Sochaux je remizirao s Bordeauxom, a utakmice Lens - Caen i Lille - Nancy su odgođene.

Nogometaši Juventusa nastavljaju s razočaravajućim rezultatima. U 17. kolu talijanske lige igrali su u gostima kod Chieva 1:1, iako su vodili sve do 2. minute sučeve nadoknade.

Udinese se dvaput vraćao iz zaostatka u dvoboju protiv Lazija, ali treći put više nije mogao. Rimljani su na svome Olimpicu slavili pobjedu 3:2 i smanjili prednost vodećeg Milana na tri boda. Zbog loših vremenskih uvjeta odgođena je utakmica između Samdorije i Genoe.

Rezultati 17. kola: Lazio - Udinese 3:2, Bari - Palermo 1:1, Catania - Brescia 1:0, Chievo - Juventus 1:1, Napoli - Lecce 1:0, Parma - Bologna 0:0. Poredak: Milan 36, Lazio 33, Napoli 33, Juventus 31, Roma 29, Palermo 27, Inter 23 (15)...