Pogledajte nevjerojatan promašaj Mbappéa koji je PSG koštao pobjede

Twitter screenshot
29.08.2022.
u 14:19

Gosti iz kneževine su poveli u 20. minuti pogotkom Kevina Vollanda, a nakon serije opasnih situacija pred vratima Monaca PSG je izjednačio iz kaznenog udarca. Precizan je s bijele točke bio Neymar za konačnih 1:1 u derbiju kola.

Nogometaši Paris Saint Germaina nisu uspjeli na domaćem terenu svladati Monaco u 4. kolu francuskog nogometnog prvenstva.

U posljednjoj minuti prvog dijela utakmice Mbappe je imao veliku priliku za upisati se u strijelce. S 20-ak metara je izvrstan udarac uputio Messi, Monacov vratar Nübel je ostao prekratak, ali ga je spasila vratnica. Prijetnjama tu nije bio kraj jer se lopta od vratnice odbila ravno na nogu Mbappeu koji je pucao ali nije uspio pogoditi u praznu mrežu, već je stresao drugu vratnicu.

Messijev sjajan udarac i Mbappeov promašaj pogledajte OVDJE.