Perica šokirao Kantridu u 90. minuti: Zadar uzeo tri boda

Rijeka Zadar (1)
1/5
19.05.2013.
u 20:55

Nakon ovog poraza Riječani su peti u prvenstvu sa 50 bodova, a Zadar je skočio na 9. mjesto sa 35

U posljednjem susretu 32. kola Prve HNL Zadar je na Kantridi slavio protiv Rijeke 3:2 i to pogotkom Stipe Perice u 90. minuti.

Momčad Matjaža Keka povela je u 12. minuti kada je Škarabot zavarao vratara Zadra i dodao Mujanoviću koji glavom zabija za 1:0. U 29. minuti Zadrani su izjednačili pogotkom Ivančića.

Rijeka je u 38. minuti zaprijetila novim vodstvom, no Jogan je loptu poslao u stativu. U nastavku, u 53. minuti ipak su Riječani uspjeli povesti i to upravo preko Jogana kojemu je asistirao Mujanović.

Već pet minuta kasnije Zadar je izjednačio preko Banovića i do samog kraja utakmice slutilo je na podjelu bodova. No, Riječane je šokirao mladi Perica pogotkom u posljednjim sekundama susreta.

Poredak: 1. Dinamo 74, 2. Lokomotiva 56, 3. Hajduk 52, 4. Split 51, 5. Rijeka 50, 6. Istra 43, 7. Slaven Belupo 39, 8. Osijek 36, 9. Zadar 35, 10. Inter 32, 11. Cibali 32, 12. Zagreb 27...