Vedran Runje Lens
AFP
25.10.2009.
u 19:56

Nogometaši Lensa, čija vrata čuva hrvatski reprezentativac Vedran Runje, doživjeli su i četvrti uzastopni poraz u francuskom prvenstvu.

Na svome su Felix-Bollaert stadionu u 10. kolu poraženi od Toulousea s 2-0.

Runju je prvi matirao Moussa Sissoko u 35. minuti, a pobjedu gostiju potvrdio je u 56. minuti Andre-Pierre Gignac, prošle sezone prvi strijelac Le Championnata. Ove sezone nije posebno učinkovit, ovo mu je bio tek drugi pogodak.

Auxerre je u drugoj nedjeljnoj utakmici došao do pete pobjede u prvenstvu. S 3-2 je svladao Lille, a junak utakmice s dva je pogotka bio Poljak Ireneusz Jelen.