Reuters
08.09.2012.
u 09:38

Sva tri pogotka Paragvaju dali su gaučosi koji igraju u španjolskom prvenstvu

U južnoameričkim kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u Brazilu nogometaši Argentine upisali su i četvrtu pobjedu. U Cordobi su svladali Paragvaj sa 3:1, a sve pogotke za gaučose postigli su igrači iz Primere.

Već u trećoj minuti goste je načeo Realov Angel di Maria pogotkom s ruba šesnaesterca. Do izjednačenja je Paragvaj došao 15 minuta kasnije preko Jonathana Fabbra iz jedanaesterca, kojeg je igranjem rukom skrivio Rodrigo Brana.

Drugi Realov igrač Gonzalo Higuain donosi novo vodstvo Argentini u 30. minuti kada je iz sredine kaznenog prostora poslao prizemnu loptu u mrežu. Za konačnih 3:1 zabija Barcelonin Lionel Messi u 64. minuti preciznim pogotkom iz slobodnog udarca sa 25 metara.