Davor Kus
AFP
09.05.2010.
u 09:16

Košarkaši Benettona pobijedili su u gostima momčad Terama 86:82 u dvoboju pretposljednjeg, 29. kola talijanskog prvenstva.

Usprkos pobjedi, 12. ove sezone (15 poraza), Benetton svejedno drži tek deveto mjesto na ljestvici, a u doigravanje ide osam najboljih. Pobjedu više ima Air Avellino.

Davor Kus bio je s 18 koševa (2-2 za dva poena, 2-5 za tricu, 8-9 slobodna bacanja) najbolji strijelac utakmice, a svom dobrom učinku dodao je 5 asistencija, 1 skok, dvije izgubljene i jednu osvojenu loptu. Igrao je 35 minuta, dok je Sandro Nicević u 21 minutu igre prikupio 6 poena (2-5 iz igre, 2-2 slobodna bacanja), 5 skokova, ali i tri izgubljene lopte.

Varese – Vanoli Cremona 98:78

Redoslijed: 1. Montepaschi 25-2, 2. Caserta 17-10, 3. NGC Medical Cantu 17-11, 4. AJ Milano 17-10...9. Benetton 12-15...