SERIE A Mourinhova momčad na San Siru je odigrala 1:1 s 18. momčadi lige

Interu samo bod protiv Torina na San Siru

01.02.2009.
u 18:08

Nogometaši Torina su ove sezone u deset gostujućih utakmica čak sedam puta bili poraženi. No, neokrznuti su prošli gostovanje kod vodećeg Intera.

Utakmica je završila bez pobjednika 1-1 (to je treći domaći remi Intera u sezoni), čime je Inter propustio priliku pobjeći od Juventusa na devet bodova. Juventus je dan ranije poražen na domaćem terenu od Cagliarija, ali Inter to nije upotpunosti iskoristio.

Inter je čak morao loviti zaostatak, jer je Bianchi doveo goste u vodstvo u 47. minuti. Mourinha i Interove navijače nije spasio jedan od sjajnih napadača ili veznih igrača, već obrambeni igrač Burdisso koji je u 58. minuti postavio končanih 1-1.

Bolja momčad na travnjaku San Sira je bio Inter (šest udaraca u okvir), no nije niti Torino samo bio zbijen u svom šesnaestercu, već je također prijetio (šest udaraca, dva u okvir).

Romi je u posljednjim kolima bodove donosio Julio Baptista, a činilo se da će njegovu ulogu, na gostovanju kod Reggine, preuzeti Čileanac David Pizarro. Uz njegova dva pogotka je Roma preokrenula 0-1 u vodstvo 2-1, no posljednju riječ su ipak imali domaći nogometaši, odnosno strijelac za 2-2 Cozza.

Genoa je u posljednjim minutama došla do nove domaće pobjede (osme u 11 utakmica). Criscito je bio junak utakmice i strijelac u 88. minuti, a hrvatski nogometaš Ivan Jurić je uz žuti karton odradio vrlo dobrih 90 minuta za domaćina.