Incident u Višnjiku: Hrvatski izbornik sukobio se s trenerom Zadra, ispraćen je uz salve uvreda

Zagreb: FavBet Premijer liga, 16.kolo, KK Cedevita Junior - KK Dinamo Zagreb
Luka Batelic/PIXSELL
10.02.2024.
u 10:19

Gosti iz Zagreba mnogo su bolje otvorili utakmicu, ali Zadrani su od druge četvrtine pomalo "grickali" njihovu prednost da bi se u posljednjih 10 minuta praktički ušlo s izjednačenim rezultatom.

Košarkaši Zadra u susretu su 21. kola prvenstva Hrvatske na svom terenu svladali Dinamo-Zagreb sa 77-73 (13-26, 19-13, 22-16, 23-18). Lovro Mazalin je sa 23 koša i 10 skokova bio najbolji kod Zadra, dok je Ivan Vučić ubacio 15 poena za Dinamo-Zagreb.

1/5

Na samom kraju utakmice, dogodio se i verbalni incident, sukob između trenera Zadra Danijela Jusupa i trenera Dinama Josipa Sesara. Pri samom rukovanju Sesar je očito dobacio nešto Jusupu, da bi Jusup potom izgubio konce i krenuo u verbalni sukob s hrvatskim izbornikom. Sesar je iz dvorane ispraćen uz salvu uvreda tribina, piše Dalmatinski portal

VEZANI ČLANCI:

Zadar je na vrhu ljestvice s omjerom pobjeda i poraza 18-2 ispred Splita koji je na 18-3, dok je Dinamo-Zagreb peti sa 12-9.