Wigan
AFP
16.04.2012.
u 23:15

Nogometaši Wigana su pobjedom kod Arsenala (2:1) u 34. kolu engleskog prvenstva pobjegli iz opasne zone ispadanja

Wigan je za samo jednu minutu postigao dva pogotka. Prvo je Di Santo u 7. minuti doveo goste u vodstvo, a minutu kasnije Jordi Gomez zabio je za 2:0. Nakon što je Vermaelen smanjio na 1:2 u 21. minuti svi su pomislili kako će topnici preokrenuti rezultat. No, do kraja utakmice nisu uspjeli ugroziti Al-Habsijeva vrata.

Poredak: 1. Manchester United 82 boda, 2. Manchester City 77, 3. Arsenal 64, 4. Tottenham (-1) i 5. Newcastle (-1) po 59, 6. Chelsea (-1) 57...