Kalinić nije iskoristio jedanaesterac! Vrdoljak asistent za pogodak

Nikola Kalinić
02.10.2014.
u 23:30

Ivica Olić igrao je do 62. minute, a Ivan Perišić cijelu utakmicu za Wolfsburg.

U skupini u kojoj je Rijeka, Feyenoord je pobijedio Standarda s 2:1. U prvom poluvremenu Feyenoord je bio bolji, imao je znatno više loptu u svom posjedu (62) posto, više udaraca (8:4), ali na odmor se otišlo bez pogodaka.

U nastavku je Feyenord poveo preko Van Beeka, Standard je u 65. minuti preko Viere stigao do izjednačenja. Pobjedu Nizozemcima donio je Manu šest minuta prije kraja. Tako nastavak natjecanja u ovoj skupini ostaje otvoren iako Rijeka ima samo bod.

Danas su nastupili i neki hrvatski igrači. Tako je Milan Badelj odigrao cijelu utakmicu za Fiorentinu koja je gostovala kod Dinama u Minsku i uvjerljivo pobijedila 3:0.

U početnih 11 kijevskog Dinama igrao je Domagoj Vida protiv Steaue i slavio 3:1 pobjedu, a Ivica Olić igrao je do 62. minute, a Ivan Perišić cijelu utakmicu za Wolfsburg koji je kod kuće igrao protiv Lillea i tek u završnici ipak uspio osovjiti bod - 1:1.

Ivica Vrdoljak asistirao je za pogodak koji je njegovoj Legiji na gostovanju kod Trabzonspora, kojeg vodi Vahid Halilhodžić, donio 1:0 pobjedu.

Nikola Kalinić nije iskoristio 11-erac za Dnipro na gostovanju kod St. Etienna (0:0).

Ostali rezultati - Skupina A: Villarreal - Apollon 4:0, Zürich - Borussia (M) 1:1; Skupina B: Helsinki - Club Brugge 0:3, Torino - Kopenhagen 1:0; Skupina C: Asteras - Partizan 2:0, Tottenham - Beșiktaș (trener Bilić) 1:1; Skupina E: Dinamo (Moskva) - PSV 1:0, Estoril - Panathinaikos (Petrić 90, Schildenfeld 90, Pranjić do 75.) 2:0; Skupina F: Inter - Karabah 2:0, St. Etienne - Dnipro (Strinić 90, Kalinić do 56); Skupina H: Krasnodar - Everton 1:0, Wolfsburg (Perišić 90, Olić do 62) - Lille 1:1; Skupina I: Slovan (B) - Napoli 0:2, Sparta - Young Boys 3:1; Skupina J: Aalborg - Rio Ave 1:0, Dinamo (Kijev) (Vida 90) - Steaua 3:1; Skupina K: Dinamo (Minsk) - Fiorentina (Badelj 90) 0:3, Guingamp - PAOK 2:0; Skupina L: Lokeren - Metalist 1:0, Trabzon - Legia (Vrdoljak 90) 0:1.