Šibenik i Varaždin sastali se u 15. kolu SuperSport HNL-a
1/3
29.10.2022.
u 16:00

Slavili su uz pobjednički hit njezine bivše grupe pa im se pridružila. Snimku je objavila na društvenim mrežama.

Nogometaši Varaždina sinoć su na Šubićevcu kreirali još jednu predstavu za prave nogometne sladokusce.

Iako je trener Mario Kovačević u pet minuta primio pogodak i ostao s desetoricom na terenu nakon isključenja Tonija Teklića, ekipa iz baroknog grada preokrenula je i do pobjede došla u zadnjim minutama.

Dolček je u 60. zabio za prednost domaćina, da bi Brodić u 71. s bijele točke i Pilj u 94. minuti rezultatom 2:1 hit-momčadi HNL-a osigurali sva tri boda. Sjajna utakmica, a jednako je sjajna bila i proslava po povratku iz Šibenika.

Naime, na jednom ih je odmorištu oko ponoći primijetila poznata pjevačica Indira Levak, najpoznatija po hitovima iz razdoblja u Coloniji. Nogometaši su slavili uz njenu pjesmu 'Svijet voli pobjednike' pa im se Indira pridružila na proslavi u busu.

- Evo Indira, samo za tebe – rekao joj je vozač varaždinske ekipe i pojačao njezin hit.