Objavljeno vijesti danas: 60
'SUDAC JE PODMUKAO'

VIDEO Pogledajte spornu situaciju u pobjedi Liverpoola, predsjednik Villarreala: To je skandalozno

Villarreal - Liverpool
Printscreen
04.05.2022.
u 08:40

– To je bilo skandalozno. Sudac je od prve minute bio podmukao – sudio je u njihovu korist

Nogometaši Liverpoola izborili su plasman u finale Lige prvaka nakon što su u uzvratnom susretu polufinala na gostovanju pobijedili Villarreal s 3:2, potvrdivši 2:0 iz prve utakmice.

Žuta podmornica u prvom je dijelu vodila 2:0, no redsi su u nastavku okrenuli utakmicu i izborili jubilarni deseti finale u Ligi prvaka

No, u Villarrealu očito nisu zadovoljni suđenjem Dannyja Makkeliea. Posebno se to odnosi na detalj iz prvog poluvremena kada je vratar Liverpoola Alisson istrčao ispred Giovanija Lo Celsa, srušio ga i izbio mu loptu.

Predsjednik Villarreala Fernando Roig zbog toga je bio poprilično oštar nakon utakmice.

– To je bilo skandalozno. Sudac je od prve minute bio podmukao, sudio je u njihovu korist. Liverpool je sjajna momčad protiv koje smo u prvoj utakmici mogli izgubiti s više golova razlike, ne želim da nam ovo bude isprika. Ali današnje suđenje nije bilo na razini. Njegove odluke utjecale su na rezultat – rekao je Fernando Roig.