Objavljeno vijesti danas: 116
DVA GOLA ZA 3:1

VIDEO Blitzkrieg Dinama: Perić se iskupio za skrivljeni penal, Ivanušec zabio dvije minute kasnije

Susret Dinama i Sparte Prag u play-offu UEFA Europske lige
1/9
24.08.2023.
u 21:49

Prvo se u 59. minuti u strijelce upisao Perić. Branič Dinama zabio je glavom nakon gužve iz kornera i tako se iskupio za skrivljeni penal. Maksimir je taj gol dočekao ovacijama.

Dinamo je u samo dvije minute zabio dva gola Sparti za 3:1 u prvoj utakmici playoffa kvalifikacija za Europsku ligu.

Samo dvije minute kasnije na semaforu je stajalo 3:1. U strijelce se upisao Ivanušec nakon duplog pasa s Ljubičićem.