Objavljeno vijesti danas: 81
EUROPSKA LIGA

Ćorluka isključen jer se sukobio s protivnikom, Rebiću crveni u porazu Fiorentine

Europska liga
1/10
22.10.2015.
u 21:00

Monaco je kod kuće bio bolji od azerbajdžanskog Qarabaga (1:0). Danijel Subašić branio je čitavu utakmicu, a Mario Pašalić ušao u 57. minuti.

Odigrano je 10 utakmica u trećem kolu Europske lige. Fiorentina je kod kuće poražena od Lecha s 2:1, a Ante Rebić je dobio crveni karton. Hrvatski napadač igrao je od prve minute i u sudačkoj nadoknadi napravio grubi prekršaj. Nikola Kalinić bio je na klupi.

Pocrvenio je i Vedran Ćorluka. Lokomotiv je kod kuće odigrao 1:1 s Bešiktašem, a branič hrvatske reprezentacije u 69. minuti morao napustiti teren nakon što se sukobio s protivničkim igračem.