Bayern zasluženo slavio na teškom gostovanju kod Intera

Autori: Hina, Stjepan Meleš
07.09.2022.
u 23:08

Bavarski velikan je u gostima rutinski svladao Inter i Marcela Brozovića.

U skupini C i derbiju večeri Lige prvaka, njemački Bayern je odmah pokazao snagu na gostovanju kod Intera gdje je slavio 2-0.

Bavarska momčad je dominirala u susretu, a posebno je nadahnut bio Leroy Sane koji je u 25. minuti postigao gol za 1-0, dok su on i Coman izveli sjajnu akciju u 66. minuti koja je zaključena autogolom D'Ambrosija za 2-0 njemačkog prvaka.

Marcelo Brozović je odigrao cijelu utakmicu za Inter, dok je Josip Stanišić za Bayern zaigrao od 84. minute.

U toj skupini Barcelona se na premijeri poigrala s Viktorijom iz Plzena koju je pobijedila 5-1. Dakako, bila je ovo savršena utakmica za neumoljivog Roberta Lewandowskog koji je češkom prvaku utrpao tri pogotka.

Prvi je za Katalonce dao Kessie, posljednji Ferran Torres, dok je jedini strijelac na drugoj strani bio Sykora.