Objavljeno vijesti danas: 11
GOLIJADA U MAKSIMIRU
Povratak na članak

VIDEO Baturina fenomenalnim golom i penalom donio uvjerljivu pobjedu Dinamu (5:2)

Počelo je sjajno za "Modre", Halilović je već u sedmoj minuti sjajnim udarcem sa 20 metara doveo domaći sastav u vodstvo. U 19. minuti već je bilo 2-0. Vidović se najbolje snašao u gužvi nakon ubačaja i matirao Ivana Suška. U tim se trenucima činilo kako će hrvatski prvak rutinski odraditi dvoboj protiv Slavena. No, već u 22. minuti gosti su smanjili. Halilović je izgubio loptu, Štrkalj je petom proigrao Lepinjicu, a ovaj lijepim udarcem pogodio za smanjenje rezultata. U 27. minuti gosti su postigli i drugi gol, no Dinamo je spasio VAR jer je strijelac Murić bio u zaleđu.

Komentari 34

NO
Noštromo
19:42 10.03.2024.

Dinamu želim što duži boravak u Europi. Nadam se da će do kraja prvenstva naći termin za zaostalu utakmicu sa Varždinom.

VL
Avatar antikomunist1
antikomunist1
19:09 10.03.2024.

Prvo Dinamo "razbije" pa onda Slaven "šokira".....

VL
KO
Konan
19:52 10.03.2024.

Paranoidna shizofrenija je najčešći oblik shizofrenije u većini dijelova svijeta a posebno u Dalmaciji, preciznije u Splitu. Primjeri najčešćih simptoma su: • osjećaj da te netko progoni ili kuje zavjeru protiv tebe; • deluzija da si netko drugi ili dada si na posebnoj misiji; • uvjerenost u promjene na vlastitom tijelu; • poteškoće s pažnjom; • neobjašnjiva ljubomora i gnjev;

VL
Avatar patriot-2010
patriot-2010
21:47 10.03.2024.

Sudac poklonio pobjedu Zajecu. Smijurija. Zaleđe nije suđeno a kontakt kakav se protiv Dinama nikad ne bi sudio za penal, odlučio utakmicu.

VL
ME
MehutoGonzales
20:46 10.03.2024.

Slavenov golman gori od Banića. Pa neće Markulin dozvolit da Slaven pobijedi najdraži mu klub.

19:07 10.03.2024.

Ruku na srce, Slaven se pokazao u ovoj utakmici do sada, profesionalniji i odgovorniji od Dinama s većom željom za pobjedom. Dinamo se mora uozbiljiti u nastavku igre, a Zajec treba ozbiljno shvatiti poruke s terena. A to je mučenje Dinama s prsječnim ekipama HNL-a. A to znači da se Dinamo mora odmah bez odlaganja pojačati. Ako se Dinamo ne riješi jaloivih igrača i ne pojača se skupljim igračima, Zajec može zaboraviti ozbiljne planove s Dinamom. Prva zadaća su drastična pojačanja a dalje može planirati. Ako Slaven nastavi ovako, moguće je da pobjedi. A ako Slaven pobijedi, titula je gotovo nemoguća i ovistiti će o kiksevima Hajduka i Rijeke. Ovako više ne ide. Vjerujem u Zajeca ali sam zabrinut zbog njegove usporenosti i tromosti u poduzimanju gorućih mjera. Brine me što ističe da Dinamo i dalje tako treba nastaviti. Ako Dinamo tako nastavi onda ga i ne treba. Navijači očekuju od Dinama, nalet, kontinuitet, pobjede, napadačku igru, zalaganje svakoga igrača do maksimuma. Od Dinama se očekuje velika promjena a ona neće nastupiti na bolje sve dok se Dinamo ne pojača, do sada nisu bila pojačanja.

VL
PR
prajdali100
19:02 10.03.2024.

Na što ovo liči !!!? Na uzvratu u Grčkoj ćemo proći ko bos po trnju.

VL
XY
XYZ52
19:43 10.03.2024.

Norma se podigla: sada se sude ne jedan, već dva penala po utakmici za Dinamo. Ništa se ne prepušta sluĉaju, velika je lova u pitanju.

VL
EJ
ejStef
18:49 10.03.2024.

Dinamo opet loš, vidi se da nema kvalitetan kadar. Rijeka ili Hajduk prvak, ovakav Dinamo nema šanse...

VL
Avatar memento mori
memento mori
19:48 10.03.2024.

Svi su čestitali Zeki. Suci posebno! Od VAR sobe je dobio buket penala! "Uvjerljivi" Dinamo 😤

VL
Avatar pad sa Patrie 2
pad sa Patrie 2

penal čist kao suza, plavi je igrač pao na pod! šta se tiče ofsajda, kada je sumnja u ofsajd onda je u ovom slučaju naputak da se daje prednost napadaču na pola terena

VL
Avatar barba_arba
barba_arba
19:32 10.03.2024.

40% exDinamovih golova iz jedanesteraca. Bravo za sudačku.

VL
EJ
ejStef
19:50 10.03.2024.

Da, to je to. Dinamo je uspio skrpati jednu ekipu, i to baš skrpati. Nedostaju kvalitetna krila... I na ovoj utakmici se vidjelo koliko su deficitarni dovedeni igrači. morali su uči prvotimci da bi se pobijedio Slaven. Ne može se s tako kratkim kvalitetnim kadrom na tri fronta, umjesto da se protiv timova s dna ljestvice odmaraju igrači, moraju igrati... Brodić i Kaneko izuzetno loši, Halilović loš, Vidović definitivno nije krilo, uništava ga se ovako, Hoxha isto ne vrijedi novaca za koje je doveden. Jedino ovaj Francuz, desni bek, od njega bi moglo biti nešto... Treba jako puno rada s Kanekom i Hoxhom, s upitnim ishodom. Za Vidovića se čini da ga se neće otkupiti, preskup je, a igra krilo što mu očito ne leži, mislim da je do sada uspio odigrati jednu utakmicu u vezi od kada je došao. Bernauer je kiks igrač, najmanje jedan po utakmici, Brodić pitanje da li može napredovati itd... Jako loše određeni prijelazni rokovi ove sezone, ako ode Petković, to je ekipa za sredinu ljestvice.

19:26 10.03.2024.

Dinamu je ove godine na 6 utakmica pomognuto da uzme više bodova!!! Regularnost prvenstva je izgumljena prije 3 miseca, i uporno kradu i dalje!!!