Dinamo uz 1:0 zaključio popis putnika u poluzavršnicu

Modri su u prvom poluvremenu zabili tri pogotka, ali je samo jedan priznat.

Komentari 13

JM
ja-ma
20:18 05.12.2018.

Ajme...Pejin! Taj redovito okrade Dinamo,a vidim da je već počeo.Poništen gol,nema penala...Izdržite dečki!!!

VL
ST
stefj
20:22 05.12.2018.

Dinamo puno bolji, a sudac kroji utakmicu...

VL
MA
Marsijanac
20:24 05.12.2018.

Sranje od sudca. U 36 minuti ponistio je regularan pogodak Gavranovica zbog toboznjeg zaledja. U 39 minuti nije dosudio cisti jedanajsterac za Dinamo kad je Belupov igrac igrao u sesnaestercu potpuno ispruzenom rukom. Takvom sudjenju se mora stati na kraj. Sudac u Osijeku je ostetio Osijek za 2 pogodka. Prije toga sudjenje Lokomotiva-Rijeka je bilo lose.

VL
DA
dadobrc68
20:25 05.12.2018.

Nije puclinu lopta pala na ruku,već je puclin morao igrati rukom kako lopta ne bi došla do Cathrinea.klasičan penal Ali to je Pejin, najgori sudac u HNLu

VL
MA
Marsijanac
21:27 05.12.2018.

Ovakav pacerski nogomet vec dugo , dugo, nisam gledao . Pa toliko pogresaka u dodavanju niti jedan seoski klubcic nebi nacinio. Ovo je bilo bijedno , ustvari sramotno mucenje lopte i bezvezno trcanje igralistem. Fuj!

VL
Avatar zagorac2
zagorac2
09:42 06.12.2018.

koliko god sudac los ali moj Dinamo opet jedva 1-0 daklje opet samo jedan gol a gosti da su bili samo malo spretniji mogli su izvuci bar nerjeseno i ja ne vjerujem u Bjelicu i ako se sretnemo sa Biscanom opet nas bude pobjedil, Biscan je trenar za Dinamo a ne Bjelica