Objavljeno vijesti danas: 92
reakcije navijača dinama

'Teže je njemačkom sucu pao gol Dinama nego Austrijancima, Ivanušeca i Petkovića treba poslat na tribine'

Zagreb:  UEFA Liga prvaka, 4. kolo, skupina E, GNK Dinamo - Red Bull Salzburg
1/100
11.10.2022.
u 23:31

'Baturina je pokazo svima da je igrac za prvih 11' mišljenje je jednog navijača

Dinamo i Salzburg su na Maksimiru odigrali 1:1 poslije velike borbe i vrlo uzbudljive utakmice.

Navijači su u vrlo lijepom broju posjetili stadion, bilo ih je oko 20 tisuća i svih 90 minuta su bodrili hrvatskog prvaka koji je izjednačio protiv austrijskog šampiona, ali do pobjede nije stigao.

11.10.2022., stadion u Maksimiru, Zagreb - UEFA Liga prvaka, 4. kolo, skupina E, GNK Dinamo - Red Bull Salzburg. Josip Drmic. Photo: Igor Kralj/PIXSELL

Tijekom i nakon utakmice, redali su se komentari na facebook stranici Dinama.

- Trebalo bi malo Ivanušeca i Petkovića na tribine poslat jer su cak dva igraca manje na terenu, gledam onog Šeška mali jede ore teren, a špica je, nama Petković u 20. minuti dise na škrge a ni potrčao nije, valjda burna noć bila, o Ivanušecu ne treba ni trošit riječi više, dečko je blagi užas. -

- Nakon današnje tekme se vidjelo da je trener kriv za poraz u Salzburgu ....totalno promašena taktika...sa ovakvom igrom ne bi izgubili tamo i bili u utrci čak i za drugo mjesto..ovako jedino pobjeda.... -

- X kao poraz. Milan se sad mora čupat na nama a to je zadnja prilika da budemo minimalno treći. -

- Ivanušec je najveći propalitet u klubu ! -

- Izgleda trener Salzburga dao sudiji da ga "opali" pa ovaj panj ovako sudi... -

- Teže je ovom njemačkom sucu pao gol Dinama nego treneru Salzburga - samo su neki od komentara.