'Siniša Mihajlović e Cesare Prandelli uniti per Corri la vita 2010 (Firenze, 26 settembre 2010).'
'MATTEO BROGI'
05.06.2012.
u 23:05

Srbija je u prijateljskom susretu izgubila kod Švedske 1:2.

Napet početak u Švedskoj, Toivonen je postigao zgoditak u 23. minuti da bi Subotić četiri minute kasnije izjednačio.

Nakon odmora Ibrahimović je realizirao kazneni udarac u 52. minuti za konačnih 2:1.

\"Novi poraz Srbije, konačno gol\", piše B92, te navodi kako je to treći poraz od dolaska Siniše Mihajlovića na klupu.

Dodajmo kako su u prethodne dvije utakmice orlovi gubili sa po 2:0, od Španjolske i Francuske.

Srbija je igrala u sastavu: Aleksić, Subotić, Maksimović, Luković, Petrović, Ignjovski, Tomić, Obradović, Lazović, Lekić i Tošić.

Turci su pobijedili Ukrajinu golovima Erkina i Pektemeka, a Francuzi uvjerljivo svladali Estoniju 4:0, strijelci su bili Ribery, dva puta Benzema te Menez.