KUP HRVATSKE Pobjeda farmaceuta protiv drugoligaša Moslavine (2:0)

Slaven teško do četvrtfinala kupa, uvjerljiva Cibalia

import
29.10.2008.
u 16:15

Teže nego se očekivalo Slaven Belupo pobijedio je drugoligaša Moslavinu u Kutini 2:0.

Farmaceute je vodstvo doveo Čaval u 60 minuti, a konačnih 2:0 je postavio Jurić minutu prije kraja. U drugom dijelu susreta nogometaši Slaven Belupa imali su nekoliko stopostotnih prigoda koje su propustili Kresinger, Jajalo, Jurić i Nicolas.

Na kraju se Slaven Belupo zasluženo plasirao u četvrtfinale Hrvatskog kupa.

Uvjerljiviji su bili nogometaši Cibalije koji su sa 4:0 pobijedili domaćeg četveroligaša Oriolik te izborili plasman u četvrtfinale hrvatskoga kupa. Seriju pogodaka otvorio je Davor Bagarić u 14. minuti s bijele točke, nakon što je u šesnaestercu srušen Kujundžija.

Uslijedila su dva pogotka najboljeg igrača utakmice, Tomislava Pavličića, koji je pogađao u 56. i 65. minuti. Kod oba pogotka loše je reagirao vratar Oriolika Jagnjić. Točku na i u 78. minuti postavio je Edin Husić.