SUPERLIGA

Rukavina donio tri boda Panathinaikosu

06.12.2008.
u 20:41

Hrvatski nogometaš Ante Rukavina zabio je gol za 2-1 pobjedu Panathinaikosa na gostovanju kod Xanthija u dvoboju 13. kola grčke Superlige.

U igru je 22-godišnji Šibenčanin ušao u 60. minuti umjesto grčkog reprezentativca Mantziosa, a nakon isključenja PAO-va braniča Sarriegija.

Njegov je to drugi gol ove sezone u grčkom prvenstvu. Prvi je zabio Levadiakosu u domaćoj 2-0 pobjedi. Bio je to dvoboj petog kola.

Mario Galinović branio je svih devedeset minuta za momčad Henka Ten Catea.

U subotnjim je utakmicama 13. kola zabio i Rukavinin vršnjak Mario Budimir. Bivši centarfor Hajduka i Šibenika u 89. je minuti potvrdio pobjedu Ergotelisa na gostovanju kod Panserraikosa golom za konačnih 2-0. Njegov je to treći prvenstveni pogodak.