Roma
Reuters (Ilustracija)
22.03.2014.
u 23:10

Roma je pobjedom u Veroni protiv Chieva 2:0 potvrdila drugo mjesto. Tin Jedvaj utakmicu je gledao s klupe.

U dvije odigrane utakmice 29. kola Serie A polovičan uspjeh domaćina. Uspješan je na svom terenu bio Torino koji je uz hat-trick Immobilea sa 3:1 pobijedio Livorno. Za goste je u završnici počasni gol zabio Siligardi.

Roma je pobjedom u Veroni protiv Chieva 2:0 potvrdila drugo mjesto. 'Vučica' je do vodstva stigla golom Gervinha u 17. minuti, koji je iskoristio lošu reakciju domaće obrane. Konačnih 2:0 postavio je Destro na asistenciju Taddeija u 42. minuta.

Tin Jedvaj kod gostiju nije dobio priliku za igru

Rennes iznenadio Marseille

U subotu je odigrano šest utakmica 30. kola Le Championnata, a za iznenađenje se pobrinuo Rennes, koji je kao gost pobijedio 1:0 na Velodromeu Marseille. Gol odluke zabio je Doucoure u 76. minuti.

Već otpisani Ajaccio je ludom završnicom stigao do 3:2 pobjede kod Valenciennesa. Domaćini su poveli u 51. minuti preko Warisa. Gosti su izjednačili preko Andrea u 62. minuti. Novo vodstvo Valenciennesu drugim je golom donio Waris iz jedanaesterca u 72. minuti. Ajaccio je do tri boda stigao zabivši dva gola u samoj završnici, a strijelac je bio Baradji.

Domaće pobjede upisali su Bastia, koja je sa 2:0 pobijedila Reims, te Nantes, koji je bio bolji od Montpelliera sa 2:1.