Rakitić asistent u pobjedi Seville, Pranjić zabio

Ivan Rakitić
23.02.2014.
u 15:23

Raketa je u 57. minuti nabacio iz slobodnjaka s desne strane, a Coke glavom loptu skrenuo u mrežu.

Sevilla je u 25. kolu Primere s 1:0 slavila na gostovanju kod Rayo Vallecana, a Ivan Rakitić je upisao asistenciju.

Raketa je u 57. minuti nabacio iz slobodnjaka s desne strane, a Coke glavom loptu skrenuo u mrežu. Sevillin kapetan svoje je mjesto u sudačkoj nadoknadi prepustio Trochowskom.

Pranjić zabio

Bek Panathinaikosa Danijel Pranjić zabio je pogodak Ergotelisu u 26. kolu grčke lige (1:1) . Pranjić se u strijelce upisao u 19. minuti, a Badibanga je izjednačio u 48. Gordon Schildenfeld je odigrao čitavu utakmicu i zaradio žuti karton, a Mladen Petrić je ušao u 66. minuti.