Prosinečki do prve pobjede na klupi BiH, Brazil lako s Rusima

Bugarska BiH
1/10
23.03.2018.
u 19:54

Nakon remija protiv SAD i poraza od Meksika, danas su zmajevi s minimalnih 1:0 slavili u Razgradu protiv Bugarske.

Robert Prosinečki u trećem pokušaju dočekao je prvu pobjedu na klupi Bosne i Hercegovine. Nakon remija protiv SAD i poraza od Meksika, danas su zmajevi s minimalnih 1:0 slavili u Razgradu protiv Bugarske.

Trenutak odluke dogodio se u 20. minuti kada je Kodro pogodio na asistenciju Kolašinca.

Brazilci su se lakoćom na Lužnjikiju obračunali s domaćinom skorašnjeg Svjetskog prvenstva Rusijom te slavili s 3:0.

Selecao je sve riješio u 13 minuta nastavka - od 53. do 66. kada su zabili tri komada. Domaćine je otvorio Miranda, nastavio je Coutinho s bijele točke, a pobjedu je potvrdio Paulinho golom glavom.

Pobjedu je upisala i Bjelorusija koja je s 1:0 bila bolja od Azerbajdžana, a odlučujućim se pokazao autogol Medvedeva.

Norveška je uz hat-trick Kamare s 4:1 bila bolja u Oslu od Australije. Jedan gol dodao je Reginiussen, dok su Australci poveli golom Irvinea.

Utakmice Cipra i Crne Gore te Finske i Makedonije su završile remijem 0:0.