Objavljeno vijesti danas: 132
Rudari na čelu

Sjajni Eduardo zabio golčinu i dvaput asistirao! Tudorov PAOK zabio šest golova u kupu

Eduardo
Autori: Ivan Halar, Hina
03.12.2015.
u 18:30

Cijelu utakmicu za klub iz Donjecka odigrao je Darijo Srna, a Eduardo je ušao u igru početkom drugog dijela.

Nogometaši Šahtara slavili su kao domaćini u utakmici 16. kola Ukrajinske lige kod kuće protiv Karpatija sa 3:0, a u strijelce se upisao i bivši hrvatski reprezentativac Eduardo da Silva

Eduardo je ušao u igru početkom drugog dijela, a u 56. minuti je postigao prvi gol na utakmici. Vratar je napustio svoja vrata, a bivši hrvatski reprezentativac sjajno je pogodio iz daljine. To mu je bio ukupno osmi pogodak u 19 ovosezonskih nastupa te sedmi u ukrajinskom prvenstvu.

Pobjedu su potvrdili Ismaily (85) i Alex Teixeira (88), a za oba pogotka asistent je bio Eduardo. Cijelu utakmicu za klub iz Donjecka odigrao je Darijo Srna.

Ovom pobjedom Šahtar je izbio na čelo ljestvice s tri boda više od kijevskog Dinama, koji ima utakmicu manje.

Dodajmo kako je Tudorov PAOK uvjerljivo slavio kod Chanije (6:2) u 2. kolu skupine C grčkog kupa. Junak je bio trostruki strijelcac Szabo, a Marin Leovac ušao je u igru u 71. minuti kod vodstva 5:1.

Domaćin je od 45. minute igrao s igračem manje zbog isključenja Brilakisa.

PAOK je s dvije pobjede na vrhu skupine ispred Panthrakikos (3 boda) i Chanije (3) te Olympiakosa Volos (0).

>>Slaven Bilić primio veliki udarac: 'Nažalost, dogodilo se suprotno od naših nadanja'