Objavljeno vijesti danas: 3
POBJEDA STARE DAME
Povratak na članak

Mandžukić u derbiju s Milanom napravio nešto o čemu će se pričati, pogledajte!

Juventus je bio korak do izjednačenja u 46. minuti kada je Mario Mandžukić fantastično pucao škaricama, no Pepe Reina je sjajno reagirao.

14:46 07.04.2019.

Da, neće se pričati o ovima koji su dali golove i time osigurali Juventusovu pobjedu, pričat će se o Manđinim škaricama (koje je golman obranio), jer balkanski novinari imaju komplekse manje vrijednosti koje liječe lažnom veličinom…

20:47 06.04.2019.

Nike mi jasno po cemu ce se to pricati o Mandzukicu.

VL
SS
ssssssssss
11:51 07.04.2019.

juve ju najveca narkotalijanska mafija u povijesti nogometa , sudac je bio masno placen .milan javno pokraden uzas

VL
Avatar Sveti_Stavim
Sveti_Stavim
21:08 06.04.2019.

"U derbiju 31. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je pobijedio Milan sa 2-1 okrenuvši rezultat u posljednjih pola sata utakmice." "Do potpunog preokreta došlo je u 84. minuti kada je Moise Kean zabio za 3-1." VL pa koliko je konačan rezultat ???