Vedran Ćorluka
1/5
01.10.2015.
u 21:09

Ivan Tomečak igrao je do 72. minute u gostujućoj pobjedi Dnipra protiv Rosenboga (1:0)

U drugom kolu Europske lige Fiorentina je bila uvjerljiva i u Portugalu pobijedila Belenenses 4:0. Trener 'viola' odlučio je odmoriti Nikolu Kalinića nakon sjajnog nastupa protiv Intera pa je on susret odgledao s klupe, ali je zato igrao Ante Rebić (do 81. minute), a Milan Badelj ušao je u 60. Obojica su dobila žute kartone.

Golove za goste postigli su Astori, Babacar i Rossi, a autogol je postigao bivši branič Dinama Tonel.

U jednom od najjačih parova ovog kola Monaco i Tottenham odigrali su 1:1. Gosti su poveli u 35. minuti preko Lamele, a u 81. je izjednačio El Shaarawy. Mario Pašalić s klupe je gledao Danijela Subašića koji je branio svih 90 minuta za domaćina.

Ivan Tomečak igrao je do 72. minute u gostujućoj pobjedi Dnipra protiv Rosenborga (1:0), a Vedran Ćorluka odigrao je svih 90 minuta u pobjedi Lokomotiva protiv Skenderbeua 2:0.

Partizan je stigao do druge pobjede u ligi, slavio je u Njemačkoj protiv Augsburga 3:1.

Rezultati: Alkmaar - Athletic Bilbao 2:1, Augsburg - Partizan 1:3, Basel - Lech 2:0, Belenenses - Fiorentina 0:4, Lazio - St. Etienne 3:2, Lokomotiv - Skenderbeu 2:0, Monaco - Tottenham 1:1, Qarabag - Anderlecht 1:0, Rosenborg - Dnipro 0:1, Schalke - Asteras 4:0, Sparta - APOEL 2:0.