Mourinho nastavlja s razočaranjima: Ovaj put neprelazan bio Newcastle

Premier League - Newcastle United v Tottenham Hotspur
Peter Powell/REUTERS/PIXSELL/REUTERS/PIXSELL
04.04.2021.
u 17:07

Domaćin je poveo golom Joelintona u 28. minuti, no Spursi su u svega šest minuta okrenuli rezultat, a oba gola zabio je Harry Kane (30, 34).

U susretu 30. kola engleskog nogometnog prvenstva Newcastle United i Tottenham su odigrali 2:2.

"Svrake" su uspjele izjednačiti četiri minuta prije kraja, a pogodak je postigao Joseph Wilock. Zanimljivo, bio je to 17. udarac Newcastlea izvan kaznenog prostora na toj utakmici.

Tottenham je sada peti, a Newcastle je ostao na 17. mjestu. Na vrhu ljestvice je Manchester City sa 74 boda.