Emir Spahić
Reuters
31.01.2010.
u 10:27

Nogometaši Montpelliera ekspresno su se vratili na drugo mjesto francuskog prvenstva nakon što su u derbiju 22. kola pred svojim navijačima pobijedili Marseille s 2:0.

Treća je to uzastopna ligaška pobjeda Montpelliera i četvrta u posljednjih pet utakmica.

Osigurali su je u drugom poluvremenu, najprije pogotkom Karima Aït-Fane u 49. minuti, a potom i autogolom Benoita Cheyroua, koji je u 76. minuti glavom matirao vlastitog vratara.

Bosansko-hercegovački reprezentativac i bivši branič Zagreba Emir Spahić odigrao je za pobjedničku momčad svih 90 minuta.